koncert SZYMONA ZYCHOWICZA

Szymon Zychowicz

zdjęcie Szymona z koncertu “Gitarą i Piórem” w Karpaczu 2013Zapraszamy na koncert SZYMONA ZYCHOWICZA w piątek, 24.10.2014 w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej PRZECHOWALNIA, godz. 19:30

Szymon Zychowicz najbardziej znany jest z klimatycznych, nastrojowych piosenek, które najczęściej wykonuje z towarzyszeniem zespołu ale potrafi także wystąpić sam z gitarą. W Łódzkiej Piwnicy Artystycznej „Przechowalnia” będzie mu akompaniować na skrzypcach Aleksandra Osiecka.
Szymon zwykle wykonuje piosenki do własnych tekstów i muzyki, czasami do wiersza dokłada swoją muzykę. Ale sięga również po znane piosenki innych artystów przepuszczając je przez własną wrażliwość i tworząc niezapomniane covery.
Koncert związany jest z premierą najnowszej płyty zatytułowanej „Impresje i komety” wydanej przez Dalmafon. Znajduje się na niej piosenka „Anna od cokołów”, która była grana w radiowej „Trójce” przez wiele tygodni.
Szymon Zychowicz działalność artystyczną rozpoczął w Teatrze Propozycji DIALOG w Koszalinie, następnie przez osiem lat występował w sławnym krakowskim kabarecie Piwnica pod Baranami, do którego po latach powrócił. Jest również aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie oraz szczecińskiego kabaretu Czarny Kot Rudy.

BILETY w przedsprzedaży w cenie 25zł (w dniu koncertu drożej!)
do nabycia w Piwnicy Przechowalnia w Łodzi przy ul. 6 sierpnia 5, róg Al. Kościuszki, tel. 42-630-21-41,

Strona organizatora: http://www.przechowalnia.art.pl

wejście do Przechowalni od strony deptaka

wejście do Przechowalni od strony deptakaokna Przechowalni od strony Al. Kościuszki

okna Przechowalni od strony Al. Kościuszki