Przechowalnia 1+2 – Kabaretowa Scena TrójkiOpis
Są to pierwsze płyty, które zawierają Artura Andrusa i nowe piosenki Andrzeja Poniedzielskiego. Oprócz tego zawierają jeszcze wiele wierszy, monologów, żartów. Coś czego nie zwykło się utrwalać na płytach a co w tym zestawie jest koniecznym uzupełnieniem piosenek. Słowa te umieszczone między piosenkami mają swoją wewnętrzną melodię. Są jak audioclipy – można ich słuchać wiele razy wsłuchując się nie tylko w treść ale także w niezwykłą narrację i spontaniczne współgranie publiczności. Wiele z nich powstało bezpośrednio na scenie, dzięki błyskotliwości i refleksowi twórców i tę autentyczność sytuacji się czuje. Gdyby ktoś chciał jednak chciał posłuchać wyłącznie piosenek to ma ich na pierwszej płycie aż 18 a na drugiej 16. Programując na odtwarzaczu wyłącznie numery parzyste usłyszymy wyłącznie piosenki.
Jazda obowiązkowa to oczywiście “Wołacz – O, Epoko!” za którą Andrzej Poniedzielski otrzymał nagrodę publiczności na ubiegłorocznej OPPie oraz “Banderas” Artura Andrusa.
Natomiast niezwykle urzekająca jest piosenka, a właściwie pieśń “Dawaj zakurim” gdzie Andrus wspina się na wyżyny mistrzostwa parodii. Charakterystyczny dla siebie nastrój żartu i zadumy Andrzej buduje w tekście “ja stałem taki zaczarowany”. Można go słuchać kilka razy.Spis utworów
CD 1:$file) {
if (!is_dir($file))
{
echo ”
“;
echo “”;
echo ‘

‘;
echo ‘
‘;
echo $mojplik[$klucz-2];
echo ‘

‘;
echo ”


“;
}
}
?>

CD 2:$file) {
if (!is_dir($file))
{
echo ”
“;
echo “”;
echo ‘

‘;
echo ‘
‘;
echo $mojplik2[$klucz-2];
echo ‘

‘;
echo ”


“;
}
}
?>