Projekt Bednarek – Portret


OpisProjekt Bednarek istnieje od stycznia 2021 r. jako duet.
Jest to przedsięwzięcie muzyczne Tomasza Bednarka dawnego wokalisty oraz kompozytora zespołu Coffeina znanego z wielokrotnie nagradzanego utworu Fabryka Snów (piosenka o Łodzi)
Aktualny styl muzyczny prezentowany przez Projekt Bednarek, to szeroko rozumiana muzyka rozrywkowa od Popu, przez Country, Tango aż po Rock and Roll zaaranżowana w nowoczesnym brzmieniu.
Nie brakuje tutaj również ballad śpiewanych przez Agnieszkę Leśniewska-Bednarek, która jest integralną częścią Projektu Bednarek jako Duet.
Na płycie “Portret” Tomasz Bednarek skomponował wszystkie piosenki i napisał połowę tekstów, drugą połowę napisał Tomasz Ochnio, ten sam, który napisał poprzedni przebój. Mimo pewnych podobieństw PROJEKT BEDNAREK nie jest bezpośrednią kontynuacją Coffeiny. Jest zupełnie nową propozycją odpowiadającą obecnym fascynacjom artysty.
Pierwsza, wydana w 2022 roku płyta pt. PORTRET, jest otwarciem i prezentacją dotychczasowej działalności Projektu. Wydaniu towarzyszą również nagrane 3 teledyski: Kochać będę, Bagaż prawd, Niewinność, które można oglądać na YouTube.

2022, digipack
Spis utworów


1. Kochać Będę

2. Pomóż

3. Tango Lu

4. Bagaż prawd

5. Emila

6. Do losu prośba

7. Country przewoźnika

8. Niewinność

9. Elementarz

10. Portret

11. Do gwiazd