Waldemar Śmiałkowski – Przypominanie

Opis


Debiutancka płyta poety, pieśniarza, kompozytora. Laureata większości festiwali i przeglądów piosenki poetyckiej w tym m. in. Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie oraz zdobywcą Głównej Nagrody im. Jonasza Kofty Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej – OPPA 1998.
Sam autor tak pisze: „…Szanowni, Drodzy, Kochani! Oddaję w Wasze ręce płytę szczególną i prawdziwą…
“”Przypominanie”” otwiera furtkę do poznania samego siebie – współodczuwania i spoglądania głębiej i dalej niż przysłowiowy czubek własnego nosa. W każdej z piosenek umieszczonych na krążku są prawdziwe i szczere treści otwarte w muzycznych i nie banalnych przepływach – na płycie towarzyszą mi wyjątkowi muzycy – wspomnę jedynie o Andrzeju Czamarze obsługującym gitary i o Marku Markowskim – czarodzieju fortepianu – dzięki, którym ilustracja muzyczna płyty nabiera wyjątkowych odcieni.
“”Przypominanie”” to również okładka płyty stanowiąca integralną część całości – na którą fragmentów swoich niezwykłych obrazów użyczył Piotr Tyszkowski, a w których to odnalazłem wspólne przestrzenie. Fragmenty tych paru przestrzeni nie są obojętne i zostają na dłużej. Pozdrawiam pięknie i zapraszam.”

Spis utworów