Linki

ArtyściImprezyInne


Losowania wśród lubiących Dalmafon

Fanpage Wydawnictwa Muzycznego DALMAFON uzyskał na Facebooku 1000 polubień i z tej okazji ufundowano 10 płyt rozlosowanych wśród osób, które polubiły tę stronę. Losowania odbywały się publicznie podczas letnich plenerowych koncertów 2019. Przebieg losowań pokazują poniższe filmy. Każda z wylosowanych osób może wybrać sobie dowolną płytę z przepastnej kolekcji płyt wydanych przez Dalmafon, obejmującej ponad 150 tytułów. Płyta „na życzenie” zostanie wysłana na wskazany adres.

Pierwsze losowanie wśród osób lubiących Dalmafon odbyło się w czasie sobotniego koncertu na Giełdzie Piosenki w Szklarskiej Porębie, 3.08.2019. Szczęśliwcy wybiorą sobie dowolną płytę z katalogu Dalmafonu
Drugie losowanie wśród osób lubiących Dalmafon odbyło się tuż przed występem zespołu U Studni na Festiwalu Rozsypaniec w Bieszczadach, 10.08.2019.
Trzecie losowanie odbyło się pierwszego dnia Festiwalu Zamczysko w Dąbrowie koło Opola tuż przed występem duetu Andrzej Korycki, Dominika Żukowska, 6.09.2019
Czwarte i ostatnie losowanie odbyło się drugiego dnia Festiwalu Zamczysko przed występem Roberta Kasprzyckiego, 7.09.2019. Wylosowane osoby otrzymają w prezencie płytę z katalogu Dalmafonu, mogą sami wybierać spośród ponad 150 tytułów.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!